ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH
WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII
UNIWERSYTETU W BIAŁYMSTOKU
organizują
Siódmy Dzień Dziecka z Mechaniakiem pt.: „W świecie zwierząt”

1 czerwca 2017r. (czwartek), godz. 9.00 –12.20
ul. Broniewskiego 14

Wydział Pedagogiki i Psychologii na XV Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki

W dniach 19 - 22 maja 2017 r. odbywał się na Uniwersytecie w Białymstoku XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Prace nad jego przygotowaniami i organizacją z ramienia Wydziału Pedagogiki i Psychologii koordynowała dr Katarzyna Szorc.

Artur Baradyn - student pedagogiki mistrzem kickboxingu

Artur Baradyn, student III roku pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku, został mistrzem Polski w kickboxingu AZS. Zawody odbyły się w dniach 18-19 maja 2017 r. w Warszawie. Wzięli w nich udział zawodnicy z 36 klubów z całej Polski.

Fot: Human Kickboxing Białystok

Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
przy UwB, Katedra Historii Wychowania Wydziału PiP UwB oraz Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zapraszają na Konferencję Naukową

(R)EWOLUCJA OJCOSTWA,

która odbędzie się 5 czerwca 2017 roku
w godz. 12:00 – 16:30 w  auli widowiskowej Wydziału PiP przy ul. Świerkowej 20.

Więcej na stronie konferencji: http://ksm.uwb.edu.pl/

Wyróżnienie dla Studentek Wydziału Pedagogiki i Psychologii w konkursie Future teachers about the school of future

Studentki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Agnieszka Augustynowicz, Krystyna Barszczewska i Anna Ciulkin otrzymały wyróżnienie w konkursie Future teachers about the school of future organizowanym przez Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w Mińsku, za projekt I feel+I think+I act = I develop, przygotowany pod opieką naukową dr Barbary Dudel.

Szanowni Państwo,
zapraszam wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych i studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku do udziału w spotkaniu dotyczącym testowania wyszukiwarki naukowej EBSCO Discovery Service (EDS), którą zaprezentuje przedstawiciel firmy EBSCO.
Spotkanie odbędzie się w dniu 29 maja 2017 roku (poniedziałek), od godz. 10.00 do godz. 11.00, w sali 202.

Z wyrazami szacunku,
Wioleta Danilewicz

Zakład Twórczej Resocjalizacji Wydziału Pedagogiki i Psychologii zaprasza na Konferencję naukowo-praktyczną na temat:

Wielowymiarowość Procesu Readaptacji
Bezpieczeństwo - Sprawiedliwość – Powinność

która odbędzie się w dniu 22 maja 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku, w godz. 9.00 – 13.00.

Program Konferencji

Strona:     1  2  3  4  5  >  >>