Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy UwB zapraszają na spotkanie

NARZECZEŃSTWO – początek wieczności czy koniec wolności?

w którym wezmą udział Monika i Marcin Gomułkowie – autorzy kanału na YouTube „Początek Wieczności”.

Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. o godz. 17:00 w Auli im. J. Korczaka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB (ul. Świerkowa 20, budynek C).

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się kolejny (dziesiąty) numer międzynarodowego czasopisma Creativity. Theories - Research - Applications:

W dniach 4-5 grudnia 2018 odbyło się II Forum Dziekanatów. Po raz drugi pracownicy dziekanatów i administracji centralnej różnych uczelni całego kraju spotkali się w gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wysłuchali szeregu wystąpień, uczestniczyli w warsztatach oraz dyskusjach z ekspertami (program: http://dziekanaty.pl/forum-dziekanat%C3%B3w-4-5122018 ) .

Z satysfakcją informujemy, że dr Katarzyna Winiecka została laureatką konkursu Narodowego Centrum Nauki „Miniatura 2”. Tematem projektu jest „Proces (re)adaptacji społecznej polskich migrantów w Londynie w obliczu Brexitu - zmiana i redefinicja statusu społecznego z perspektywy wewnątrzgrupowej”.

Serdecznie gratulujemy

Szanowni Państwo,
serdecznie  zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 16 grudnia (niedziela) o godzinie 17:00 w Auli im. Janusza Korczaka.
Zachęcamy wszystkich Państwa wraz z całymi rodzinami do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu wprowadzającym w bożonarodzeniowy nastrój.
Razem poczujmy klimat zbliżających się Świąt.

Chór Akademicki UwB wraz z Kolegium Dziekańskim

Szczegóły na załączonym plakacie.

W dniu 26 listopada w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB odbyła się konferencja naukowa „Współczesne dylematy resocjalizacyjne - w stronę twórczej resocjalizacji", zorganizowana przez członków Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN oraz pracowników Katedry Pedagogiki Specjalnej naszego Wydziału. To spotkanie, na które przybyło wielu czołowych pedagogów z całej Polski, było okazją do świętowania jubileuszu 35-lecia pracy naukowej prof. dr hab. Marka Konopczyńskiego.

Z radością informujemy, że w dniu 13 listopada 2018 r. Rada Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego nauk społecznych w zakresie pedagogiki Krzysztofowi Sawickiemu.

Gratulujemy!

W czwartek 6.12 b.r. o godz. 17.00 w Galerii Nowe Skrzydło na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB odbędzie się wernisaż wystawy fotografii prof. Andrzeja Kisielewskiego: https://www.facebook.com/events/770706969945144/

Z radością informujemy, że postanowieniem z dnia 8 listopada 2018 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał Profesor  Agacie Cudowskiej tytuł naukowy profesora nauk społecznych.

Serdecznie gratulujemy!

Strona:     1  2  3  4  5  >  >>