strefa

Dnia 21.03.2018 r o godzinie 17:00 (środa) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku odbędzie się wystawa pt. W poszukiwaniu piękna
Wydarzenie jest efektem pracy studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Koła Naukowego Animacji Cooltury działającego na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

więcej

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Association for Teacher Education in Europe (ATEE) zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej (ATEE Spring Conference) na temat:
"Designing Teacher Education and Professional Development for the 21st Century: Current Trends, Challenges and Directions for the Future".

Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej konferencji 
więcej

Dr Krzysztof Sawicki odznaczony - Za zasługi w pracy penitencjarnej

W czwartek, 8 lutego podczas obchodów Święta Służby Więziennej dr Krzysztof Sawicki z Zakładu Twórczej Resocjalizacji otrzymał z rąk Okręgowego Inspektora Służby Więziennej płk. Piotra Kondraciuka przyznane przez Ministra Sprawiedliwości odznaczenie „Za zasługi w pracy penitencjarnej".  Jest ono formą docenienia jego wieloletniej współpracy z białostockim oddziałem Stowarzyszenia Penitencjarnego „Patronat", placówkami penitencjarnymi, działalności w Radzie Terenowej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym przy Wojewodzie Podlaskim oraz współorganizacji cyklicznych konferencji poświęconych problematyce readaptacji skazanych.

więcej

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się ósmy numer czasopisma Creativity. Theories - Research - Applications: http://creativity.uwb.edu.pl/index.php/en/current-issue

Zapraszamy do nadsyłania tekstów do następnego numeru do 15 kwietnia 2018 roku na adres:  creativity@uwb.edu.pl.

więcej

Mgr Piotr Remża  - wykładowca w Zakładzie Dydaktyki Ogólnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku – Honorowym Ambasadorem Matematyki!

 

więcej

Praca konkursowa pt. SPIRALE Pani  Adrianny Dzieniszewskiej,studentki II roku I st. na kierunku Pedagogika, podopieczna mgra Piotra Remży, zakwalifikowała się do prestiżowej wystawy pokonkursowej VIII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Matematyka w obiektywie

więcej


Związkowy Wieczór Opłatkowo-Noworoczny

We wtorek 16 stycznia członkowie związków zawodowych działających na naszym Uniwersytecie – NSZZ „Solidarność”, Związku Nauczycielstwa Polskiego i Związku Bibliotekarzy - spotkali się na Wieczorze Opłatkowo-Noworocznym.

więcej

Zakład Socjologii Edukacji i Gerontologii Społecznej wraz z Zakładem Andragogiki i Gerontologii Edukacyjnej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Podlaskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego i Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

serdecznie zapraszają do uczestnictwa

w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Sens i bezsens starości pt. Starość w perspektywie personalistycznej, społecznej i kulturowej – refleksje interdyscyplinarne, która odbędzie się w dniach 23-25.05.2018 r. w Białowieży.
 

więcej

Dr hab. Marzanna Morozewicz, prof. UwB, Kierownik Zakładu Edukacji Wizualnej otrzymała roczne stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku na rok 2018 przyznawane twórcom profesjonalnym. Stypendium zostanie przeznaczone na realizację autorskiego projektu artystycznego pt. STĄPANIE obejmującego wykonanie cyklu fotografii na terenie Białegostoku, ich ekspozycję w jednej z miejskich instytucji sztuki, a także opracowanie i wydanie katalogu/albumu do wystawy.
http://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/stypendia-dla-tworcow-profesjonalnych-1.html

więcej
Strona:     1  2  3  4  5  >  >>