Dnia 21.09.2017 r. (czwartek) z powodu szkolenia pracowników
Dziekanat ds. Socjalno-Bytowych będzie NIECZYNNY
W sprawach pilnych prosimy o zgłaszanie się do Dziekanatu pok. A 9.2

Komunikat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

Zapraszamy do zapoznania się z drugą edycją Biuletynu, przygotowaną przez zespół Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Biuletyn jest dostępny na anglojęzycznej stronie KPK PB UE pod linkiem http://en.kpk.gov.pl/bulletin/ (Bulletin No. 2)

26.05.2017, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii odbyło się spotkanie kuratorów sądowych z pracownikami naukowo-dydaktycznymi. Spotkanie prowadził prof. dr hab. Marek Konopczyński, który przedstawił efekt pracy zespołu Zakładu Twórczej Resocjalizacji, opracowującego plan studiów II stopnia nowej specjalności: Kuratela sądowa.

SPACER. Najnowsza wystawa fotografii Doroty Świdzińskiej w Galerii Nowe Skrzydło.

W ramach trwającego na Uniwersytecie w Białymstoku Festiwalu Nauki i Sztuki w Galerii Nowe Skrzydło ul. Świerkowej 20 w Białymstoku została otwarta wystawa fotografii dr szt. Doroty Świdzińskiej pt. „SPACER”

Wydział Pedagogiki i Psychologii na XV Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki

W dniach 19 - 22 maja 2017 r. odbywał się na Uniwersytecie w Białymstoku XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Prace nad jego przygotowaniami i organizacją z ramienia Wydziału Pedagogiki i Psychologii koordynowała dr Katarzyna Szorc.

Artur Baradyn - student pedagogiki mistrzem kickboxingu

Artur Baradyn, student III roku pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku, został mistrzem Polski w kickboxingu AZS. Zawody odbyły się w dniach 18-19 maja 2017 r. w Warszawie. Wzięli w nich udział zawodnicy z 36 klubów z całej Polski.

Fot: Human Kickboxing Białystok

Wyróżnienie dla Studentek Wydziału Pedagogiki i Psychologii w konkursie Future teachers about the school of future

Studentki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Agnieszka Augustynowicz, Krystyna Barszczewska i Anna Ciulkin otrzymały wyróżnienie w konkursie Future teachers about the school of future organizowanym przez Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w Mińsku, za projekt I feel+I think+I act = I develop, przygotowany pod opieką naukową dr Barbary Dudel.

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH
Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 2 im. Św. Józefa
WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII
UNIWERSYTETU W BIAŁYMSTOKU