Zapraszamy na studia podyplomowe prowadzone na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

Rekrutacja trwa do 28 lutego 2018 roku. Zarejestruj się w systemie Internetowej Rejestracji Kandytatów (IRK) irk-sp.uwb.edu.pl i złóż komplet dokumentów w Dziekanacie pok. A15

Dr Krzysztof Sawicki odznaczony - Za zasługi w pracy penitencjarnej

W czwartek, 8 lutego podczas obchodów Święta Służby Więziennej dr Krzysztof Sawicki z Zakładu Twórczej Resocjalizacji otrzymał z rąk Okręgowego Inspektora Służby Więziennej płk. Piotra Kondraciuka przyznane przez Ministra Sprawiedliwości odznaczenie „Za zasługi w pracy penitencjarnej".  Jest ono formą docenienia jego wieloletniej współpracy z białostockim oddziałem Stowarzyszenia Penitencjarnego „Patronat", placówkami penitencjarnymi, działalności w Radzie Terenowej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym przy Wojewodzie Podlaskim oraz współorganizacji cyklicznych konferencji poświęconych problematyce readaptacji skazanych.

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się ósmy numer czasopisma Creativity. Theories - Research - Applications: http://creativity.uwb.edu.pl/index.php/en/current-issue

Zapraszamy do nadsyłania tekstów do następnego numeru do 15 kwietnia 2018 roku na adres:  creativity@uwb.edu.pl.

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Association for Teacher Education in Europe (ATEE) zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej (ATEE Spring Conference) na temat: "Designing Teacher Education and Professional Development for the 21st Century: Current Trends, Challenges and Directions for the Future".

Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej konferencji http://atee2018bialystok.uwb.edu.pl.

Mgr Piotr Remża  - wykładowca w Zakładzie Dydaktyki Ogólnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku – Honorowym Ambasadorem Matematyki!

Praca konkursowa pt. SPIRALE Pani  Adrianny Dzieniszewskiej,studentki II roku I st. na kierunku Pedagogika, podopieczna mgra Piotra Remży, zakwalifikowała się do prestiżowej wystawy pokonkursowej VIII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Matematyka w obiektywie

Związkowy Wieczór Opłatkowo-Noworoczny

We wtorek 16 stycznia członkowie związków zawodowych działających na naszym Uniwersytecie – NSZZ „Solidarność”, Związku Nauczycielstwa Polskiego i Związku Bibliotekarzy - spotkali się na Wieczorze Opłatkowo-Noworocznym.

serdecznie zapraszają do uczestnictwa

w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Sens i bezsens starości pt. Starość w perspektywie personalistycznej, społecznej i kulturowej – refleksje interdyscyplinarne, która odbędzie się w dniach 23-25.05.2018 r. w Białowieży.

Dr hab. Marzanna Morozewicz, prof. UwB, Kierownik Zakładu Edukacji Wizualnej otrzymała roczne stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Białegostoku na rok 2018 przyznawane twórcom profesjonalnym. Stypendium zostanie przeznaczone na realizację autorskiego projektu artystycznego pt. STĄPANIE obejmującego wykonanie cyklu fotografii na terenie Białegostoku, ich ekspozycję w jednej z miejskich instytucji sztuki, a także opracowanie i wydanie katalogu/albumu do wystawy.

Strona:     1  2  3  4  5  >  >>