Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Association for Teacher Education in Europe (ATEE) zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej (ATEE Spring Conference) na temat: "Designing Teacher Education and Professional Development for the 21st Century: Current Trends, Challenges and Directions for the Future".
Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej konferencji

Od 30.04.2018 r. do 04.05.2018 r. dziekanaty będą nieczynne.
Równocześnie informujemy pracowników i studentów, że w tych dniach nie będą działały systemy informatyczne: USOS, USOSweb, APD, OSA, SRS, Poczta Elektroniczna, strony WWW, XEMI.

Zapraszamy pracowników i studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB na prezentację multiwyszukiwarki EBSCO Discovery Service (EDS). Jest to narzędzie ułatwiające korzystanie z wydawnictw elektronicznych dostępnych na Uniwersytecie w Białymstoku.
Spotkanie poprowadzi specjalista ds. szkoleń firmy EBSCO.

Termin: 26 kwietnia 2018 (czwartek)
Miejsce: sala A207 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, przy ul. Świerkowej 20 w Białymstoku
Godzina: 10.15-12.00.

23 kwietnia rozpoczął się na naszym Wydziale projekt wymiany studentów International Exchange Program (IEP) Belgium-Poland-Lithuania, realizowany przez Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, University College Leuven i Kauno kolegija/University of Applied Sciences.
W projekcie bierze udział 40 studentów oraz 7 nauczycieli akademickich. W tym roku spotkanie dotyczy pracy socjalnej z rodzinami ryzyka i  odbywa się pod hasłem: "Social work with children and families at risk".

Katedra Edukacji Międzykulturowej, Zakład Pedagogiki Społecznej oraz Zakład Socjologii Edukacji i Gerontologii Społecznej serdecznie zapraszają do uczestnictwa w projekcie
International Exchange Program (IEP) Belgium-Poland-Lithuania,który odbędzie się w dniach 23.04. – 26.04.2018 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (UwB).|
Załącznik

Dnia 5 kwietnia 2018 roku odbyło się spotkanie pracowników Zakładu Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z delegacją  Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. M. Tanka w Mińsku.

Zaproszenie do udziału w licytacji

Do 13 kwietnia b.r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB (budynek C - aula, II piętro) prezentowane są prace plastyczne osób osadzonych w placówkach penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Białymstoku.
Prace zostaną zlicytowane podczas Konferencji pt. "Edukacja w procesie resocjalizacji skazanych. Między izolacją a aktywizacją społeczno-kulturową", która odbędzie się 27 kwietnia b.r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Dochód z licytacji będzie przeznaczony na cele charytatywne. Zapraszamy!

Międzynarodowa Konferencja naukowo – praktyczna
Prace

Katedra Historii Wychowania Wydziału Pedagogiki
i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy UwB oraz Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"  zapraszają na sympozjum naukowe: „ODNALEŹĆ RADOŚĆ ŻYCIA”,
które odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2018 r. w Auli C02
Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20, w godz. 15.00-17.00.

Dr Krzysztof Sawicki odznaczony - Za zasługi w pracy penitencjarnej

W czwartek, 8 lutego podczas obchodów Święta Służby Więziennej dr Krzysztof Sawicki z Zakładu Twórczej Resocjalizacji otrzymał z rąk Okręgowego Inspektora Służby Więziennej płk. Piotra Kondraciuka przyznane przez Ministra Sprawiedliwości odznaczenie „Za zasługi w pracy penitencjarnej".

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się ósmy numer czasopisma Creativity. Theories - Research - Applications: http://creativity.uwb.edu.pl/index.php/en/current-issue

Zapraszamy do nadsyłania tekstów do następnego numeru do 15 kwietnia 2018 roku na adres:  creativity@uwb.edu.pl.

Strona:     1  2  3  4  5  >  >>