strefa
TU I TERAZ Wystawa prac Profesor Marzanny Morozewicz w Galerii im. Sleńdzińskich

TU I TERAZ to tytuł wystawy prac Profesor Marzanny Morozewicz, Kierownik Zakładu Edukacji Wizualnej Wydziału Pedagogiki i Psychologii, na której otwarcie zapraszamy
7 kwietnia 2017 r. w godzinach 18:00 - 20:00 w Galerii im. Sleńdzińskich, ul. Legionowa 2, Białystok

Wystawa potrwa do 7 maja 2017 roku.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1127093160728613/

więcej

STAŻ ZAWODOWY W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W ZESPOLE? CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJE KOMPETENCJE?

Od wielu lat we współpracy z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku organizujemy program staży zawodowych dla osób zainteresowanych poznaniem sposobów pracy korekcyjnej z młodzieżą niedostosowaną, uzależnioną i przestępczą.

więcej

Pracownicy Zakładu Resocjalizacji zapraszają Pracowników i Studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku do wzięcia udziału w otwartym seminarium naukowym pod tytułem:

FORMS OF PREVENTION AND THERAPY FOR ADDICTED YOUNGSTERS IN POLAND AND BELGIUM*
*Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim

Spotkanie odbędzie się w czwartek
30 marca 2017 roku o godzinie 10.00
w sali C.02.
 

więcej

Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego wspólnie z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej  zapraszają na wykład Krzysztofa Snarskiego pt. „Staroobrzędowcy w Gabowych Grądach. Tradycja i współczesność”, który odbędzie się 30 marca (czwartek) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku o godz. 17.00, sala 125B.

więcej

Rekrutacja do programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018
Zapraszamy studentów Wydziału PiP do uczestnictwa w programie Erasmus+. Osoby zainteresowane studiowaniem lub odbywaniem praktyki zagranicznej proszone są o wypełnienie i dostarczenie dokumentów aplikacyjnych (formularz zgłoszeniowy, wykaz średniej ocen z dotychczasowego toku studiów) do Pani Moniki Łukaszuk (Dziekanat Studiów Stacjonarnych, pokój A8) do dnia 29 marca 2017 r.

 

więcej

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na III edycję Kreatywnych Rozmów o Nauce (KRON), która odbędzie się w dniu 30 marca 2017 roku w auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetuw Białymstoku przy ul. Świerkowej 20.

więcej

Ukazał się szósty numer półrocznika „Parezja. Czasopisma Forum Młodych Pedagogów przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN” poświęcony IRYTACJI. Serdecznie zapraszamy do lektury. Wszystkie teksty dostępne są on -line: http://www.parezja.uwb.edu.pl/

więcej

Grodzieński Ośrodek Dydaktyczny – podsumowanie działalności

7 lutego 2017 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku odbyło się spotkanie wykładowców, studentów i absolwentów będące podsumowaniem 23 lat działalności Grodzieńskiego Ośrodka Dydaktycznego.

więcej

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się szósty numer czasopisma „Creativity. Theories - Research - Applications”.  Serdecznie zapraszamy do lektury:

https://www.degruyter.com/view/j/ctra.2016.3.issue-2/issue-files/ctra.2016.3.issue-2.xml

więcej

Dr hab. Marzanna Morozewicz, prof. UwB Kierownik Zakładu Edukacji Wizualnej "Twarzą UwB"


Więcej informacji o twórczości artystycznej Marzanny Morozewicz można znaleźć na jej autorskiej stronie: http://www.mamo.art.pl/

Od 7. kwietnia do 7. maja 2017 roku prace Marzanny Morozewicz będzie można obejrzeć na wystawie indywidualnej w białostockiej Galerii Sleńdzińskich przy ul. Legionowej 2

więcej
Strona:     1  2  3  4  5  >  >>