„Dzień z edukacją medialną” na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Ogólnej serdecznie zapraszają studentów pierwszego roku Pedagogiki oraz inne zainteresowane osoby do uczestnictwa w wykładach i warsztatach podczas „Dnia z edukacją medialną11 kwietnia 2017 r., na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Wykłady mają formułę otwartą, zaś warsztaty adresowane są zwłaszcza do studentów I roku Pedagogiki. Liczba uczestników warsztatów jest limitowana – konieczna jest wcześniejsza rezerwacja mailowa osób zainteresowanych udziałem. Program „Dnia z edukacją medialną” i szczegółowe informacje – na plakacie.