Wyróżnienie dla Studentek Wydziału Pedagogiki i Psychologii w konkursie Future teachers about the school of future

Studentki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Agnieszka Augustynowicz, Krystyna Barszczewska i Anna Ciulkin otrzymały wyróżnienie w konkursie Future teachers about the school of future organizowanym przez Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w Mińsku, za projekt I feel+I think+I act = I develop, przygotowany pod opieką naukową dr Barbary Dudel.

W swojej pracy studentki zaprezentowały wizję przyszłej szkoły, skupiając się na rozwoju nauczyciela, akcentując konieczność rozwoju nauczyciela poprzez całościowe uczenie się w sieci społecznej – we wspólnocie (nauczyciele praktycy z wielu szkół i z kilku krajów europejskich) a jednocześnie uczenie się w świecie cyfrowym. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się w dniu 26.04.2017 r. Mińsku.