Zapraszamy do udziału w konferencji „Razem na rzecz społeczności lokalnej. Jak kreować postawy lokalnego patriotyzmu i obywatelskiego zaangażowania wśród młodzieży?”

Katedra Edukacji Międzykulturowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Fundacja Otwartej Edukacji, Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki Teatr Narwal we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 20 w Białymstoku i Fundacją Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych, a w szczególności nauczycieli i edukatorów, do udziału w konferencji „Razem na rzecz społeczności lokalnej. Jak kreować postawy lokalnego patriotyzmu i obywatelskiego zaangażowania wśród młodzieży?”.

Honorowy patronat

Zaproszenie i program