strefa
Aktualności Strona główna / Studenci / Aktualności
Program Stypendiów Pomostowych 2019/2020
Dzień Wydziałów Pedagogika i Psychologia & Filologia

WRSS Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB
oraz WRSS Wydziołu Filologicznego UwB
mają zaszczyt zaprosić na
Dzień Wydziałów Pedagogiki i Psychologii & Filologii UwB,
który odbędzie się 14 czerwca 2019r.
na placu Wydziału Pedagogiki i Psychologii

(przy ulicy Świerkowej 20 w Białymstoku)

 

Festyn rodzinny - Z Rodziną najlepiej

 

 
 
Pracownicy Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Studentki Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej uczestniczyły w działaniach popularyzujących wiedzę naukową
 
3 czerwca 2019 roku - Studentki II roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej aktywnie uczestniczyły w II Festynie Rodzinnym w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku. Uczestnikami imprezy, pod hasłem „Z Rodziną najlepiej”, było około 100 dzieci z klas I-III wraz z rodzicami.
Koordynatorka z Wydziału: dr Katarzyna Nadachewicz
 
4 czerwca 2019 roku - Studentki II roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej wzięły udział w IX Dniu Dziecka z Mechaniakiem w Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 Zespołu Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku. W imprezie realizowanym pod hasłem „Dbamy o nasze bezpieczeństwo”, udział wzięło i świetnie się bawiło około 250 dzieci z białostockich przedszkoli.
Koordynatorki z Wydziału: dr Katarzyna Nadachewicz i mgr Sandra Kadłubowska.
 
Zapraszamy do udziału w konkursie „Różnorodność przestrzenią dialogu”
Katedra Edukacji Międzykulturowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku,  Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku oraz Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w X edycji ogólnopolskiego konkursu literacko-plastyczno-fotograficznego "Różnorodność przestrzenią dialogu”.
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest kształtowanie postaw otwartych. Szczegółowe informacje dotyczące działania zawarte są w Regulaminie.
W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorkami działania: dr Anna Młynarczuk-Sokołowska (a.mlynarczuk-sokolowska@uwb.edu.pl), dr Katarzyna Szostak-Król (kaszost@tlen.pl).
 
Przedstawienie pt. Smaki Podlasia - zaproszenie Studenckiego Koła Teatralnego StuKoT

Termin:
18 (sobota) maja, godz. 18:00 
PREMIERA
oraz
20 (poniedziałak) maja, godz. 18:00 
Dzień Otwarty Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku

Miejsce:
Aula Dydaktyczno-Widowiskowa im. Janusza Korczaka
Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku

Wstęp:
bezpłatny

Smaki Podlasia to powrót do wielokulturowych korzeni naszego regionu.

Przypomnimy najczęstsze motywy pieśni i przyśpiewek ludowych: zaloty, umizgi i zawody miłosne. Pokażemy obrzędy związane z nocą świętojańską, dowiemy się kogo omamiły „jasieńkowe ocka”, a której pannie „za starego każą iść”.
Poznamy miłosne rozterki naszych bohaterów, zarówno tych rozpaczliwie poszukujących miłości jak i szczęśliwie zakochanych. Doświadczymy wielu wzruszeń.

Spektakl pokaże też różnice obyczajowe między dawnym Podlasiem, gdzie zgoda rodziców była niezbędnym warunkiem zawarcia małżeństwa, a dzisiejszym swobodnym doborem partnerów.

WSTĘP BEZPŁATNY!

Dołącz do wydarzeń na Facebooku!

🎭 Premiera (18 maja godz. 18:00): 

https://www.facebook.com/events/423103588251963/

🎭 Dni Otwarte Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku (20 maja godz. 18:00): 

https://www.facebook.com/events/2252707021658225/
 


 

 
REŻYSERIA
Mariola Wojtkiewicz
 
AKOMPANIAMENT
Rafał Fiedorowicz
Marta Kalinowska
Dominika Kropiewnicka
Tomasz Krynicki 
 
ŚWIATŁA I DŹWIĘK
Tomasz Krynicki
 
WYSTĘPUJĄ
Przemek Chlebiej
Rafał Fiedorowicz
Marta Kalinowska
Konrad Karwowski
Dominika Kropiewnicka
Tomasz Krynicki
Michał Mystkowski
Kinga Szestowicka
Klaudia Rutkowska
Angelika Trebnio
Klaudia Woźnicka
 
fot. Mateusz Wojciula
plakat Tomasz Krynicki
Konkurs Urzędu Marszałkowskiego
Największe europejskie przedsięwzięcie badawcze dotyczące życia studentów – EUROSTUDENT

Największe europejskie przedsięwzięcie badawcze dotyczące życia studentów – EUROSTUDENT. Dołącz!

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki.
Ankieta zajmuje ok. 15 minut i jest dostępna do końca czerwca.
Podziel się swoją historią i doświadczeniami!
 
Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kontakt: eurostudent@pbs.pl
 
 
Electrum Ekiden - Pomóżmy Razem

Szanowni Studenci, w imieniu Fundacji Białystok Biega oraz Fundacji Pomóż Im, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w piątej edycji „Electrum Ekiden - Pomóżmy Razem" - charytatywnej sztafecie maratońskiej. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 czerwca (1.06 - biegi dzieci, 2.06 - bieg główny), a miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na stadionie lekkoatletycznym BOSiR przy ul. 11 listopada 28.

Electrum Ekiden to doskonała okazja do wzmocnienia, bądź budowy ducha zespołu. Rywalizujące w tej wyjątkowej sztafecie drużyny razem muszą pokonać maratoński dystans czyli 42,195 km. Trasa została podzielona na 6 sztafetowych odcinków. Członkowie drużyn przebiegną w poszczególnych zmianach odpowiednio: 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km i 5 km. Start w tak zaplanowanej sztafecie to szansa na grę zespołową w tej indywidualnej dyscyplinie sportowej. Świadomość, że pracuje się na całą grupę pozwala wyzwolić dodatkowe siły i energię, które później owocują w codziennym życiu osobistym i zawodowym uczestników.
 
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową klasyfikację - Akademickie Mistrzostwa Sztafet. Akademickie Mistrzostwa to doskonała okazja do promocji Państwa uczelni i wydziału zarówno wśród biegaczy jak i osób, które będą kibicować członkom swoich rodzin, przyjaciołom i znajomym. Do tej pory w biegu charytatywnym swój udział potwierdziło blisko 1000 osób i wielokrotnie więcej będzie wspierać ich na trasie biegu. Wśród biegaczy są również uczniowie i absolwenci białostockich szkół średnich, którzy niebawem będą podejmować decyzje o swojej dalszej edukacji. Stając do rywalizacji w Akademickich Mistrzostwach Sztafet mogą Państwo nie tylko udowodnić, która uczelnia jest najbardziej rozbieganą pośród wszystkich uczelni w Białymstoku i regionie, ale także realnie pomóc podopiecznym Fundacji Pomóż Im.
 
Słowo ekiden pochodzi z języka japońskiego (ekiden-kyósó) i oznacza długodystansowy bieg sztafetowy. Biegi sztafetowe Ekiden są niezwykle popularne m.tn. w: Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych, a od 2015 roku również w Białymstoku. W tym biegu jednak nie statystyki, ale konkretne efekty są najważniejsze. Od liczby startujących drużyn zależy bowiem skala wsparcia, na jakie mogą liczyć podopieczni Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Tegoroczne wsparcie przeznaczone zostanie na zakup niezbędnego sprzętu medycznego, bez którego codzienne funkcjonowanie podopiecznych Hospicjum jest niemożliwe.
 
Do udziału w zawodach można zapisać się przy pomocy oficjalnej strony biegu. W biegu może wystartować każdy - niezależnie od formy czy poziomu wytrenowania. W poprzednich edycjach swoje ekipy wystawili m.in.: Fundacja „Pomóż Im", Urząd Miejski w Białymstoku, lekarze z Kliniki Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego, wolontariusze Fundacji prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci, Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, pracownicy policji, pogotowia ratunkowego czy straży granicznej oraz liczne firmy, instytucje i cała rzesza amatorów biegania, którzy połączyli swoje siły, aby razem pobiec w sztafecie. Liczymy, że tym razem również z Państwem zobaczymy się na starcie i mecie biegu!
 
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie sztafety - http://electrumekiden.pl/
 
X EDYCJA HELPERS’ GENERATION
Dnia 2 kwietnia (wtorek) w godzinach 9.00-15.00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Holu głównym, Budynek A będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.
 
 
Dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący nie mniej niż 50 kg i o wskaźniku masy ciała nie wyższym niż 40 BMI.
 
Zachęcamy do rejestracji, bo to niewiele kosztuje a można uratować komuś życie J
 
 
 
Wiosna teatralna - Smaki PRL-u i Księżniczka na opak wywrócona

 

Wyjątkowe spotkania teatralne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Studenckie Koło Teatralne „StuKoT” Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku gościć będzie aktorów TEATRU SCENY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze spektaklem Księżniczka na Opak Wywrócona w reż. Jerzego Łazewskiego.

Serdecznie zapraszamy 30 marca o godz. 17:30 do Auli Dydaktyczno-Widowiskowej im. Janusza Korczaka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20 (budynek C), 15-328 Białystok.

W programie:

 • o godz. 17:30 jako support wystąpi Studenckie Koło Teatralne „StuKoT” Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku z krótkim koncertem piosenki aktorskiej „Smaki PRL-U” w piosenkach Wojciecha Młynarskiego.

  Smaki PRL-u to sentymentalna podróż w czasie do rzeczywistości opisywanej w piosenkach przez Wojciecha Młynarskiego. Widowisko pełne tańca, śpiewu i smaku. Nie zabraknie zapachów z sanatoryjnej stołówki, być może kogoś podejdą wolne numery. Spotkamy tu i Pannę Krysię królującą na turnusach, i prześliczną wiolonczelistkę.
   
 • o godz. 18:00 wystąpi TEATR SCENY GŁÓWNEJ HANDLOWEJ Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze spektaklem Księżniczka na Opak Wywrócona w reż. Jerzego Łazewskiego

  "Księżniczka na opak wywrócona" to barokowa commedia dell'arte, w której zacieramy granice między gminem a arystokracją. Sprawdźcie, czy będziecie kibicować bogatemu Fisberto z Mediolanu czy romantycznemu Roberto z Parmy, którzy konkurować będą o rękę pięknej Żylety... to jest Diany. A może polubicie biednego Perote, który ma więcej dziur w spodniach niż miedziaków w kieszeni? A wszystko to okraszone barokowymi kreacjami i ludowymi tańcami włoskimi! Tego nie można przegapić :)

Do zobaczenia!

Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy UwB zapraszają na spotkanie

NARZECZEŃSTWO – początek wieczności czy koniec wolności?

w którym wezmą udział Monika i Marcin Gomułkowie – autorzy kanału na YouTube „Początek Wieczności” poświęconego tematom związków, małżeństwa, czy rodziny.

Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. o godz. 17:00 w Auli im. J.Korczaka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB (ul. Świerkowa 20, Białystok - BUDYNEK C). Będzie to preludium do Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej (R)ewolucja Narzeczeństwa – szczegóły wkrótce.
 
Kolejnego dnia, 29 marca 2019 r., o godz. 13:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (ul. Kościelna 1A) odbędzie się podobne spotkanie, tym razem dla zorganizowanych grup szkolnych. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na to wydarzenie należy się zarejestrować e-mailowo: ak.ksm.uwb@gmail.com.

Współorganizatorzy: Katedra Historii Wychowania Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz Duszpasterstwo Akademickie.
 

Plakat do pobrania

Londyński autobus w Białymstoku: Nie stań się ofiarą handlu ludźmi!

Ambasada Brytyjska w Polsce prowadzi kampanię edukacyjną na temat współczesnego niewolnictwa – handlu ludźmi. Jest to międzynarodowy problem, którego rozwiązanie wymaga szerokiej współpracy. W tym zakresie ambasada działa wspólnie z polskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, polską Policją, Strażą Graniczną, Fundacją LaStrada oraz Armią Zbawienia. Kampania ta ma na celu podnoszenie świadomości społecznej oraz ochronę potencjalnych ofiar przed różnymi formami wykorzystywania składającymi się na współczesne niewolnictwo - handel ludźmi.
 
Głównym narzędziem kampanii jest czerwony, dwupiętrowy autobus londyński, który 8 marca 2019 r. w godz. 10:00-18:00 pojawi się w Białymstoku. Miejsce postoju autobusu - Rynek Kościuszki, nieopodal fontanny.
 
W wydarzeniu udział wezmą: przedstawiciel kierownictwa oraz przedstawiciele Ambasady Brytyjskiej W Warszawie, przedstawiciele polskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Policji, Straży Granicznej, Fundacji LaStrada oraz Armii Zbawienia a także przedstawiciele brytyjskiej agencji do spraw walki z nadużyciami w pracy (Gangmasters and Labour Abuse Authority) oraz brytyjskiej agencji do spraw walki z poważną przestępczością (National Crime Agency). 
W autobusie będzie można zasięgnąć informacji na temat zagadnień związanych z handlem ludźmi, obejrzeć klipy wideo oraz otrzymać materiały informacyjne. 
 
Pod linkiem https://www.facebook.com/ukinpoland/videos/1977152775633085/  dostępny jest krótki film opisujący założenia kampanii. 
Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w kampanii i odwiedzania autobusu!

 

Studium Praktycznej Nauki Zaprasza na bezpłatne kursy języka niemieckiego!

Więcej informacji dostępne na stronie:
http://uwb.edu.pl/nowosci/aktualnosci/bezplatne-kursy-jezyka-niemieckiego/94384fee

 


 

Szanowni Studenci!
 
Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety oceniającej jakość pracy pracowników naukowo – dydaktycznych Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB prowadzących zajęcia w SEMESTRZE ZIMOWYM w roku akademickim 2018/2019 (ankieta dostępna poprzez USOS-web).
Państwa opinie i sugestie są szczegółowo analizowane i wykorzystywane w doskonaleniu procesu kształcenia na naszym wydziale.
System oceniania w USOS-web zapewnia pełną anonimowość!
 
Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych dr hab. Alicja Korzeniecka-Bondar
Prodziekan ds. studiów stacjonarnych dr Krzysztof Czykier
   
 
 

 
Lingua Latina czyli język łaciński dla każdego
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych proponuje studentom UwB w roku akademickim 2018/2019 bezpłatne dodatkowe zajęcia językowe z łaciny poza programem studiów
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na zajęcia z języka łacińskiego w ramach przedmiotów ogólnouczelnianych, którzy chcieliby:
 • poznać podstawy języka łacińskiego
 • opanować podstawowe techniki tłumaczeniowe oraz zasady korzystania ze słowników łacińsko-polskich
 • poszerzyć zasób słownictwa, zwrotów, sentencji pochodzących z języka łacińskiego, funkcjonujących w kulturze współczesnego świata

Zajęcia w wymiarze 30 godzin rozpoczną się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019. 

Więcej informacji w załączniku PDF:
 

 


 

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza wszystkich studentów i pracowników do zaangażowania się w akcję Szlachetna Paczka 2018. Pragniemy uczynić te święta wyjątkowymi dla wybranej rodziny.  Razem możemy więcej, więc nie bądź obojętny. Potrzeby rodziny:
Żywność trwała: herbata, kawa, cukier, dżem, kasza, makaron, ryż, mąka, konserwy rybne i mięsne, olej, płatki na mleko.
Środki czystości: proszek do prania, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, szampon, pasta do zębów, płyny czyszczące.
Więcej informacji na wydarzeniu:
 

 


 

 

Zostań wolontariuszem! Pomóż dzieciakom!

Przed nami dziesiąty semestr akcji Studenckie Pogotowie Lekcyjne organizowanej przez Uniwersytet w Białymstoku we współpracy z organizacjami charytatywnymi. Chcesz podzielić się swoją wiedzą i czasem? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Chcesz pomóc? Przyłącz się! Czekamy na studentów wszystkich kierunków!

KOMU I W CZYM POMAGAMY?
Zapewniamy pomoc w odrabianiu lekcji podopiecznym świetlic socjoterapeutycznych prowadzonych przez organizacje charytatywne: CARITAS i ELEOS. Do tych placówek codziennie przychodzą dzieci i młodzież, które przy pracach domowych zwykle nie mogą liczyć na pomoc najbliższych. To uczniowie szkół podstawowych (większość) i gimnazjalnych. Wielu z nich wychowuje się w rodzinach dysfunkcyjnych albo w rodzinach niepełnych i ubogich. Świetlicowe grupy liczą zwykle kilkanaścioro dzieci.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA POMOC?
Organizujemy w świetlicach socjoterapeutycznych dyżury studentów. Wolontariusze będą dyżurować w wybranych placówkach raz w tygodniu (od poniedziałku do piątku), w godzinach popołudniowych, według ustalonych z nimi grafików. Studentów będą wspierać zatrudnieni w świetlicach wykwalifikowani opiekunowie. Dyżury potrwają do końca semestru.

DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ DO AKCJI?
Praca na rzecz dzieci to okazja do zdobycia bezcennych doświadczeń, wzmocnienia kompetencji interpersonalnych i sprawdzenia się w kontakcie z innymi ludźmi. Niesienie pomocy potrzebującym daje satysfakcję, uczy empatii i wrażliwości na los innych.

NA CO MOGĄ LICZYĆ WOLONTARIUSZE?
Pracownicy świetlic przekażą wolontariuszom niezbędne wskazówki i wyjaśnią specyfikę pracy ze swoimi podopiecznymi. Każdy student, który włączy się do akcji, po zakończeniu dyżurów może otrzymać ze świetlicy zaświadczenie o pracy wolontariackiej, wraz z opisem zrealizowanych zadań i wymiarem godzin. Każdy wolontariusz, który będzie dyżurował sumiennie i systematycznie, na koniec roku akademickiego otrzyma dodatkowo pamiątkowy certyfikat. Dokumenty te mogą przydać się przy staraniach o stypendium, staż czy pracę.

CO ZROBIĆ, ŻEBY WŁĄCZYĆ SIĘ DO AKCJI?
Trzeba wypełnić kartę zgłoszeniową, a w niej wskazać miejsce i porę (dzień tygodnia, godziny), w jakich chcesz i możesz pomagać. Kartę trzeba wysłać na adres: pogotowie@uwb.edu.pl do 26 października 2018 r. W tytule maila wpisz „Zgłoszenie”. Organizatorzy poinformują cię o wynikach naboru i prześlą grafik dyżurów drogą mailową. Dyżury rozpoczną się z początkiem listopada.

W przypadku, gdy tę samą placówkę i ten sam termin dyżurów wskaże większa liczba zgłaszających się studentów - o zakwalifikowaniu do udziału w akcji będzie decydowała przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Na ostateczny kształt grafiku może mieć też wpływ kierunek studiów i znajomość języków obcych – chcemy zagwarantować podopiecznym świetlic możliwie wszechstronną pomoc. W pierwszej kolejności do grafiku będą wpisywane osoby, które już dyżurowały w wybranej placówce – w tytule maila proszę wpisać „Zgłoszenie – kontynuacja”.

UWAGA!
Wolontariat daje mnóstwo satysfakcji, ale wymaga wytrwałości i konsekwencji. Podopieczni świetlic potrzebują pomocy systematycznej, dlatego czekamy na przemyślane zgłoszenia!

Do pobrania:

Karta zgłoszenia 2018/2019 semestr zimowy

 


 

Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych Uniwersytetu w Białymstoku poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze asystenta osoby niepełnosprawnej.
Do głównych zadań należy pomoc w sporządzaniu notatek oraz ewentualna pomoc czynnościach związanych bezpośrednio z udziałem studentów niepełnosprawnych w zajęciach.
Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie w wysokości od 16 zł/godzinę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro.pelnomocnikaon@uwb.edu.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 85 745 78 89


 

Zaproszenie studentów do udziału w holenderskim projekcie w obszarze pracy socjalnej i edukacji.

Składamy gratulacje studentom Alicji Juchnowskiej i Adrianowi Czachorowskiemu, opiekunowi Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Resocjalizacyjnej mgr Annie Chańko-Kraszewskiej za zakwalifikowanie się do finału VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „StRuNa” dla studentów i doktorantów, w kategorii: Projekt Roku 2017. Znalezienie się w gronie wybitnych młodych naukowców jest sukcesem całego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

prof. dr hab. Marek Konopczyński
Kierownik Katedry Pedagogiki Specjalnej

dr hab. Mirosław Sobecki, prof. UwB
Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii
Uniwersytetu w Białymstoku 

Szanowni Państwo z radością informujemy, że głosowanie na Wykładowcę Roku w ramach obchodów Dni Wydziału 2017 wiekszością głosów wygrał Pan Doktor Krzysztof Czykier - Dziekan ds. Studniów Stacjonarnych.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym - Samorząd Studentów Pedagogiki i Psychologii UwB "