Aktualności Strona główna / Studenci / Aktualności

"Projektor- wolontariat studencki" zaprasza wszystkich studentów na bezpłatne szkolenie " Myślenie wizualne w praktyce, czyli jak zaplanować i przeprowadzić ciekawe warsztaty edukacyjne.".

Kiedy: 8 czerwca o godz. 14-20
Gdzie: Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB s. B 223.
Zgłoszenia:  https://goo.gl/PbWkKr

Harmonogram:
------------------------------------------------
I moduł: INTEGRACJA
Kreatywne gry integracyjne, jako sposób na przełamanie "pierwszych lodów" w grupie

II moduł : MYŚLENIE WIZUALNE
Co to jest wizualne myślenie i jak je stosować?
Tworzenie banku ikon
Podstawowe zasady tworzenia notatek graficznych
Autorski projekt

III moduł : ZASADY I METODY PROJEKTORA
Projektowanie pierwszego projektu edukacyjnego
Metoda Projektora
Zasady rozliczania projektu edukacyjnego w Projektorze
------------------------------------------------
Szkolenie składać się będzie z 2 części :
I teoretyczno - warsztatowa (8h dydaktycznych)
II praktyczna - realizacja projektu edukacyjnego w wybranym przez siebie terminie, zgodnie z regulaminem "Projektora- wolontariatu studenckiego"
-----------------------------------------------
☂ Organizatorzy zapewniają:
- PIZZĘ
- poczęstunek (kawa oraz herbata)
- materiały szkoleniowe
- miłą atmosferę
- pomoc po szkoleniu
-------------------------------------------------
Na Twoje zgłoszenie czekam do 5 czerwca.
Do zobaczenia!
Wszelkie pytania proszę kierować do prowadzącej szkolenie Ambasadorki Programu Angeliki Sak ( sak.angelika@gmail.com).

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku - zapraszamy studentów do pisania prac o Ełku i wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Szcegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.elk.pl

Zaproszenie studentów do udziału w holenderskim projekcie w obszarze pracy socjalnej i edukacji.

Składamy gratulacje studentom Alicji Juchnowskiej i Adrianowi Czachorowskiemu, opiekunowi Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Resocjalizacyjnej mgr Annie Chańko-Kraszewskiej za zakwalifikowanie się do finału VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „StRuNa” dla studentów i doktorantów, w kategorii: Projekt Roku 2017. Znalezienie się w gronie wybitnych młodych naukowców jest sukcesem całego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

prof. dr hab. Marek Konopczyński
Kierownik Katedry Pedagogiki Specjalnej

dr hab. Mirosław Sobecki, prof. UwB
Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii
Uniwersytetu w Białymstoku

Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych UwB, poszukuje studentów chętnych do podjęcia pracy w charakterze asystenta osoby niepełnosprawnej.
Do głównych zadań należy pomoc w sporządzaniu notatek oraz ewentualna pomoc czynnościach związanych bezpośrednio z udziałem studentów niepełnosprawnych w zajęciach.
Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie w wysokości 14 zł/godzinę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro.pelnomocnikaon@uwb.edu.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 85 745 78 89

Szanowni Państwo z radością informujemy, że głosowanie na Wykładowcę Roku w ramach obchodów Dni Wydziału 2017 wiekszością głosów wygrał Pan Doktor Krzysztof Czykier - Dziekan ds. Studniów Stacjonarnych.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym - Samorząd Studentów Pedagogiki i Psychologii UwB "