Informacje Strona główna / Wydział / Akademia Licealisty

Zapraszamy uczniów szkół średnich na bezpłatne warsztaty!

Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku została uruchomiona Akademia Licealisty (AL). Głównym celem Akademii Licealisty jest wspieranie w rozwoju tzw. kompetencji miękkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Akademia Licealisty, to szeroka oferta cyklicznych oraz indywidualnych warsztatów/szkoleń prowadzonych przez nauczycieli akademickich i studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Uczestnictwo w warsztacie/szkoleniu jest bezpłatne, wymaga jedynie wysłania formularza zgłoszeniowego (formularz).
Po ukończonym warsztacie/szkoleniu uczniowie otrzymają certyfikat absolwenta Akademii Licealisty potwierdzony przez Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Jesteśmy w stanie zorganizować warsztat/szkolenie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb!

Propozycja warsztatów - NOWA OFERTA

W dniu 27.09.2017, w ramach programu Akademia Licealisty, dr Emilia Żyłkiewicz-Płońska i mgr Urszula Namiotko przeprowadziły warsztat "Tacy sami/tacy różni. Warsztat kompetencji międzykulturowych" dla uczniów klasy I w VIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Białymstoku

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

Formularz zgłoszenia