Strona główna / Wydział / Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Rekrutacja 2021/2022
Rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2022/2023

Rozpoczęła się rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2022/2023:

• 10.03.2022r. o godz.10.30 w sali A6 odbędzie się spotkanie informacyjne
  • 15.03.2022r. o godz. 9.00 w sali A16 obędzie się rozmowa rekrutacyjna podczas której sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację
  • do 13.03.2022r. należy przesłać na adres: noe.international@uwb.edu.pl
    • formularz zgłoszeniowy,
    • dokument poświadczający średnią ocen z roku akademickiego poprzedzającego rok rekrutacji (do uzyskania w dziekanacie),
    • list motywacyjny.

Uwaga! W tym roku oprócz tradycyjnej rekrutacji, aplikowanie do programu odbywa się również poprzez system USOS!

Formularz zgłoszeniowy oraz inne informacje znajdziesz poniżej:

DODATKOWA REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS+

Drodzy studenci!

Rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2021/2022 (semestr letni).

Procedura rekrutacyjna składa się z kilku etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

2. Spotkanie informacyjne

02.11.2021 r. odbędzie się spotkanie informacyjne w formie zdalnej. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy z koordynatorem w celu udostępnienia linku do spotkania (Anna Dziejma noe.international@uwb.edu.pl).

Przed spotkaniem zapoznaj się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi:

Uniwersytet w Białymstoku (uwb.edu.pl)

3. Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać do 03.11.2021 r. na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 04.11.2021r. o godz.9.00 w formie zdalnej (link zostanie przesłany zgłoszonym kandydatom).

Lista uczelni partnerskich

Zasady kwalifikacji

Rekrutacja Erasmus+

Drodzy studenci!

W dniu 14 kwietnia o godz. 9.00 odbędzie się rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/22.

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Dokumenty aplikacyjne do  uczestnictwa w programie Erasmus+ należy przesłać do 12.04.2021 r. na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 14.04.2021r. o godz.9.00 w formie zdalnej. Link do spotkania zostanie wysłany osobom, które złożą dokumenty rekrutacyjne.

Wymagane dokumenty do wyjazdu na studia - rok akademicki 2021/2022:

mgr Anna Dziejma
koordynator programu Erasmus+