Strona główna / Wydział / Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Rekrutacja 2019/2020
REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS+

Szanowni Studenci Wydziału Pedagogiki i Psychologii,
rozpoczęła się rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2019/2020.

Zainteresowane wyjazdem osoby zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 marca o godz. 13.30 w sali C2.2 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:
1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:
  • formularz zgłoszeniowy,
  • dokument poświadczający średnią ocen z roku akademickiego poprzedzającego rok rekrutacji (do uzyskania w dziekanacie),
  • list motywacyjny.
2. Rozmowa kwalifikacyjna
W trakcie rozmowy sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Dokumenty aplikacyjne do uczestnictwa w programie Erasmus+ należy złożyć do 05.04.2019 r. w Dziekanacie Studiów Stacjonarnych (pokój A8).

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie dostępne na stronie http://www.uwb.edu.pl/studia-1457 lub w plikach poniżej.