Profesor Edward Kulikowski odznaczony medalem za wybitne zasługi w przestrzeni kultury

Podczas uroczystego koncertu, 21 października 2016 roku w auli dydaktyczno – widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski uroczyście wręczył profesorowi Edwardowi Kulikowskiemu, przyznany przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Medal przyznano na wniosek Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego  Leszczyńskiego w roku jubileuszu 40-lecia Chóru Uniwersytetu w Białymstoku i 40-lecia pracy artystycznej Dyrygenta.