Zapraszamy do udziału w konkursie „Różnorodność przestrzenią dialogu”
Katedra Edukacji Międzykulturowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku,  Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku oraz Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w IX edycji wojewódzkiego konkursu literacko-plastyczno-fotograficznego "Różnorodność przestrzenią dialogu".

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest kształtowanie postaw otwartych. Szczegółowe informacje dotyczące działania zawarte są w Regulaminie.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorkami działania: dr Anna Młynarczuk-Sokołowska (a.mlynarczuk-sokolowska@uwb.edu.pl), dr Katarzyna Szostak-Król (kaszost@tlen.pl).

karta zgłoszenia uczestnika