W poniedziałek, 11 stycznia 2021 r., odbyło się certyfikowane webinarium 'The Nature of Criminal Behavior: How Genomics and Biological Measures are Impacting Criminology', którego gościem specjalnym był z Prof. J.C. Barnes (University of Cincinnati, USA). Prof. Barnes wprowadził uczestników spotkania w tematykę związków genomiki z kryminologią oraz przedstawił wyniki najnowszych badań w tym zakresie. Po wykładzie miała miejsce interesująca dyskusja dotycząca związków przestępczości z problemami edukacyjnymi. Tematyka webinarium spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców - w spotkaniu wzięło udział 98 osób z różnych ośrodków naukowych z Polski.
Dziękując za tak liczne uczestnictwo, serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania dotyczące tematyki natury zachowań kryminalnych. Wszelkie informacje będą aktualizowane na bieżąco na stronie internetowej Wydziału Nauk o Edukacji UwB oraz Fanpage’u na Facebook’u: https://www.facebook.com/noe.uwb/