Beata Mirucka została doktor habilitowaną w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie psychologia

Uchwałą Rady Instytutu Psychologii Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z dnia 21 stycznia 2021 w sprawie przeprowadzania przewodu habilitacyjnego, nadano dr Beacie Miruckiej stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie psychologia. Osiągnięcie naukowe Habilitantki, monografia pt. „Podmiot ucieleśniony. Psychologiczna analiza reprezentacji ciał i tożsamości cielesnej”, zostało uznane za znaczny wkład w rozwój dyscypliny naukowej psychologia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!