Kształcenie i rozwój zawodowy nauczycieli - międzynarodowe webinaria

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzech międzynarodowych webinariach organizowanych przez Wydział Nauk o Edukacji, których gośćmi specjalnymi będą wykładowcy uniwersytetów, z którymi w semestrze zimowym 2020/2021 zostały podpisane umowy o współpracy bilateralnej, tj. Uniwersytet w Quinnipiac, Południowy Federalny Uniwersytet w Rostowie nad Donem, Uniwersytet w Sarajewie.

Pierwsze webinarium odbędzie się 19 marca 2021 r. w godz. 15:00-16:30 (CET) za pośrednictwem platformy ZOOM. Wykład nt. The Arts in the Classroom: Exposure, Connection and Integration wygłosi Assoc. Prof. Alex Novak Foster z Uniwersytetu w Quinnipiac (Stany Zjednoczone). Spotkanie jest bezpłatne, rejestracja do 17 marca 2021 r. na adres email: magdalena.bartoszewicz@uwb.edu.pl. Link do spotkania zostanie przesłany zarejestrowanym osobom 18 marca 2021 r.