MELINC – Training Teachers for Inclusion in Mongolia

W dniu 31 marca 2021 roku odbyło się pierwsze spotkanie koordynatorów nowego projektu Erasmus+ pt. MELINC - Training Teachers for Inclusion in Mongolia. Projekt jest koordynowany przez prof. Gracienne Lauwers z Vrije Universiteit Brussel (Belgia). W projekcie biorą udział pracownicy Wydziału Nauk o Edukacji (dr hab. B. Mirucka, dr hab. W. Danilewicz, prof. UwB, dr U. Bielecka, dr M. Kowalczuk-Walędziak) i Wydziału Prawa (dr hab. I. Kraśnicka, dr Anna Drabarz, mgr Wojciech Zoń). Celem tego spotkania była dyskusja celów i założeń projektu, jego organizacji i przebiegu w kolejnych latach, a także podziału zadań pomiędzy partnerami projektowymi. Wydział Nauk o Edukacji reprezentowała dr Marta Kowalczuk-Walędziak, która pełni funkcję eksperta ds. kształcenia nauczycieli w tym projekcie.