Międzynarodowe webinarium 'Research-based programmes in teacher education: cross-national and Europe-wide perspectives'

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym międzynarodowym webinarium nt. 'Research-based programmes in teacher education: cross-national and Europe-wide perspectives', współorganizowanym przez Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, Południowy Uniwersytet Federalny w Rostowie nad Donem (Rosja) oraz Association for Teacher Education in Europe (ATEE). Webinarium odbędzie się 5 maja 2021 roku, w godz. 11:00 - 12:30 na platformie Zoom. Celem webinarium jest dyskusja i wymiana doświadczeń w zakresie problemów, wyzwań, standardów i perspektyw w akademickim kształceniu nauczycieli oraz nawiązywanie partnerstw dydaktyczno-badawczych z przedstawicielami instytucji zajmujących się kształceniem nauczycieli.
Webinarium jest certyfikowane, udział w nim nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Język spotkania - angielski i rosyjski.