Akademia Śpiewu Chóralnego

Droga Studentko! Drogi Studencie! Dołącz do Akademii Śpiewu Chóralnego. To ogólnouczelniany przedmiot w formie warsztatów, dzięki któremu można zdobyć punkty ECTS.

Chór Uniwersytetu w Białymstoku to zajęcia dodatkowe skierowane do wszystkich studentów UwB. Dzięki nim można poznać wspaniałych ludzi, przeżyć wiele niezapomnianych chwil i zwiedzić cudowne miejsca. Do Akademii mogą zgłosić się nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie śpiewały. Warto przyjść i dać się usłyszeć!

Chętnych już teraz zapraszamy na test predyspozycji muzycznych, który odbędzie  się w dwóch terminach: 27 września (poniedziałek) w godzinach 10-13 oraz 28 września (wtorek) w godzinach 11-13 na Wydziale Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku (ul. Świerkowa 20).

Jak można się zgłosić? Wysyłając maila na adres chor@uwb.edu.pl, pisząc na nasz fanpage na facebooku (www.facebook.com/ChorUwB) albo dzwoniąc pod numer 607-527-626 lub 694-346-907.
Kto chce dowiedzieć się więcej warto odwiedzić stronę chor.uwb.edu.pl/dajsieuslyszec. Tam znajdują się wszystkie potrzebne informacje!

Czekamy na Ciebie!
Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku