Konferencja online: „Teaching and research in a contemporary university: challenges, solutions, and perspectives”

W najbliższy czwartek (18 listopada 2021 r.) w godz. 16:00-18:30 odbędzie się konferencja online (via Zoom) podsumowująca II edycję staży dla pracowników ukraińskich uczelni. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane problematyką szkolnictwa wyższego na Ukrainie do włączenia się w dyskusję nad zaproponowanymi przez organizatorów zagadnieniami. Konferencja jest certyfikowana, bezpłatna, język obrad - angielski. Deklaracje udziału uprzejmie prosimy zgłaszać na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl (do czwartku do godz. 10:00). Link do Zoom zostanie przekazany drogą e-mailową.

Program konferencji:
4:00pm-4:05pm - Welcome message from the Conference Organiser - Dr Marta Kowalczuk-Walędziak
4:05pm-5:05pm - Keynote lecture from Aileen McKay - academic editor, consultant, and mentor: ‘Writing with Aileen: your guide to improving your academic writing for publication in English’
5:05pm-5:15pm - Discussion
5:15pm-5:25pm - Coffee break (BYOC!)
5:25pm-6:25pm - Simultaneous online sessions
-    Session 1: Internationalisation in higher education