Publikacje w ramach projektu „Białostocka szkoła ćwiczeń”

W ramach realizacji Projektu nr POWR.02.10.00-00-3033/20 „Białostocka szkoła ćwiczeń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020) prowadzonego przez Powszechne Towarzystwo Oświatowe „Edukacja Narodowa” im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Białymstoku oraz Narodowe Forum Doradztwa Kariery w Warszawie wraz z Partnerami Merytorycznymi: Uniwersytetem w Białymstoku, Miejskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, Poradnią Psychologiczną nr 2,  powstały publikacje metodyczne, których współautorkami są dr Barbara Dudel i dr Monika Zińczuk. Celem tych publikacji jest wspieranie pracy nauczycieli i studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela. Obejmują one, między innymi, takie zagadnienia, jak: wspomaganie szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych (metoda WebQuest), minimalizowanie niepowodzeń szkolnych czy grafika komputerowa i animacja w szkole podstawowej.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi opracowaniami (zakładka NOWOŚCI WYDAWNICZE).