Seminarium z serii „The Nature of Criminal Behavior” pt. „Crime and biological aging”

W poniedziałek, 22 listopada 2021 r. odbyło się drugie seminarium z serii „The Nature of Criminal Behavior” pt. „Crime and biological aging”, które poprowadził dr Peter Tanksley z Uniwersytetu Texas w Austin. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat kolejnej płaszczyzny badań dotyczącej biologii, medycyny i psychologii oraz skłonności do zachowań przestępczych. W spotkaniu wzięli udział studenci i naukowcy z jednostek naukowych w całej Polsce. Po części merytorycznej odbyła się długa dyskusja, co potwierdziło, że tematyka "biopsychosocial criminology" cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie i chęci poszerzania wiadomości w przedmiotowym obszarze. W związku z tym serdecznie zapraszamy do śledzenia fanpage’a @Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku w oczekiwaniu na informacje o kolejnym Seminarium!