NoE na Dniach Nauki w I LO

W dniu 24 lutego 2022 r. podczas Dni Nauki zorganizowanych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Białymstoku Pani dr Katarzyna Skok z Zakładu Psychologii Wydziału Nauk o Edukacji spotkała się z uczniami klas trzecich i wygłosiła wykład „Jak nie dać sobą manipulować? Psychologia emocji i psychologia społeczna w praktyce”. To była - jak przekazuje liceum na swojej stronie internetowej - "niezwykle przydatna lekcja wiedzy o tym, co warunkuje nasze zachowanie".

Dziękujemy za poświęcony czas, dzielenie się wiedzą i zacieśnianie kontaktów Wydziału ze społecznością szkolną w regionie.