DZIEŃ OTWARTY WYDZIAŁU PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII - 27 marca 2014r. godz. 09:00–15:00, Aula Dydaktyczno-Widowiskowa, ul. Świerkowa 20, Białystok

Podczas imprezy goście obejrzą występ wydziałowego Kabaretu Urwani, a także będą mieli okazję uczestniczyć w wykładzie otwartym oraz warsztatach.

Uczestnicy warsztatów będą mogli m.in.
- rozwijać kreatywność i twórczy potencjał („Trening kreatywności”)
- dowiedzieć się jak rozpoznać styl uczciwej i nieuczciwej kłótni oraz poznać skuteczne strategie rozwiązywania konfliktów („Skuteczne rozwiązywanie sytuacji konfliktowych”)
- jak uczyć się skutecznie („Jak jesteś inteligentny?”, „Neurodydaktyczne style uczenia się”)
- jak zostać laureatem Nagrody Nobla? („Lekcja z Oxfordu – krótki kurs uczenia (się) metodą tutoringu”)
- jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? („Drogowskazy w rozwiązywaniu sytuacji patowych”)
- czym jest przemoc w rodzinie i jak na nią reagować? („Czym jest przemoc w rodzinie? Jak reagować na przemoc?”).

Podczas Dnia Otwartego WPiP odpowiemy także na wszystkie pytania gości dotyczące prowadzonych przez Wydział kierunków i specjalności kształcenia.

Zapraszamy!

Plakat - *jpg